Landslag

Fellessamling i Skien på herresiden – her er uttakene

Christian Berge på trening | Foto: Bjørn Kenneth Muggerud

Christian Berge på trening | Foto: Bjørn Kenneth Muggerud

I begynnelsen av mars, 6.-8.mars, samles landslagene på herresiden i Skien. Både gruppe- og fellesaktiviteter vil bli avviklet for å tromme sammen alle spillerne som er tatt ut til denne samlingen. Og, alle ønsker en plass i Christian Berge sin tropp, enten nå eller om noen år. På denne samlingen kan man få et inntrykk av hva man har i vente i årene som kommer av landslagsspillere.

Uttak guttelandslaget – LM 00:

Målvakter:
Tage Hestbek Nilsen, Sverresborg HK (Født 21.06.01) (kamper/mål 000/000)
Henrik Kjølsrud, Tønsbergs Turn (13.01.01) (000/000)
Glenn-Terje Luth, Langhus IL (16.03.01) (000/000)

Utespillere:
Arian Olsen Grønskei, Fjellhammer IL (20.08.01) (000/000)
Oscar Duus Carlsen, Øyestad IF (05.04.01) (000/000)
Jørg William Fiala Gjermundnes, Randesund IL (29.04.01) (000/000)
Tobias Grøndahl, Vestre Bærum HK (22.01.2001) (000/000)
Eskil Dahl Reitan, Klæbu IL (14.03.01) (000/000)
Thomas Bjaaland, Herkules IF (21.01.01) (003/010)
Bjørn Christiansen Mathiassen, Viking TIF (27.04.01) (003/004)
Sebastian Oulie Brynhildsvoll, Fjellhammer IL (16.06.01) (000/000)
Nicolai Daling, Sverresborg HK (16.09.01) (003/000)
Stig Malum, Skogn IL (11.02.01) (000/000)
Ulrik Berge Eriksson, Viking TIF (09.03.01) (000/000)
Tollef Oskar Lindqvist, Tønsbergs Turn (17.01.01) (000/000)
Kasper Sjursen Syversen, Fjellhammer IL (29.07.01) (000/000)
Viljar Gotland Roaldstveit, Elverum Håndball (06.01.01) (000/000)
Kristoffer Raastad-Hoel, Ros IL (30.05.01) (000/000)

Reserver
Isak Leine, Gausdal HK (28.09.01) (000/000)
Trym Johan Ven Der Hagen, Frogner IL (13.02.01) (000/000)
Torstein Risdal Hannås, Otra IL (15.04.01) (000/000)
Herman Bredal Oftedal, Nit/Hak HK (31.01.01) (000/000)
Hans Fabian Ørbeck, Haslum IL (14.04.01) (000/000)
Sondre Christiansen, Ros IL (19.02.01) (000/000)
Kasper Thorsen Lien, Sarpsborg IL Håndball (15.04.01) (000/000)
Simen Schnabel, Åkra IL (25.01.01) (000/000)
Jonas Stenersen, Siggerud IL (28.01.01) (000/000)

Ledelse
Kristoffer Froestad, trener
Håkon Halvorsen, fysisk ansvarlig
Ole Martin Viken, fysisk ansvarlig
Ian Seistrup, fysioterapeut
Sindre Y. Walstad, målvaktressurs
Fredrik Ruud, trenerressurs

Uttak ungdomslandslaget – LM 98:

Målvakter:
Halvor-Elias Nærland, Nærbø IL (Født 14.02.98)
Nikolai Wiig, Haslum IL (20.11.98)
Jesper Johan Gulliksen, Herkules Håndball (07.09.99)

Utespillere:
Preben Egeli, Bodø HK (05.04.98)
Ole Nærland, Nærbø IL (04.06.98)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (18.08.98)
Anders Teige Bøe, Herkules Håndball (28.10.99)
Sindre Heldal, FyllingenBergen (10.02.99)
Bjørnar Pedersen, Ski IL (26.04.98)
Kasper Lothe, Ski IL (22.12.98)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Håndball Elite (09.07.98)
Henrik Evensen, Herkules IF (27.02.99)
Simen Holand Pettersen, Sandefjord Håndball (08.04.98)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen HK (11.11.98)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (21.02.98)
Olaf Richter Hoffstad, Sandefjord Håndball (08.01.99)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (03.05.98)
Fredrik Engelstad, Sandefjord Håndball (20.04.98)

Reserver:
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball 06.03.1998
Sander Wennberg Linderud, Elverum Håndball 01.07.1999
Alexander Mitrovic, St. Hallvard 12.03.1998
Samson Bjørke Kallestad, Fyllingen Håndball Elite 27.06.1998
John Thue, Nærbø IL 24.03.1998
Fredrik Butler Wang, Nøtterøy Håndball Elite 12.04.1998
Anders Jansrud, Elverum Håndball 27.03.1998
Sander Horntvedt Pettersen, Sandefjord Håndball 04.05.1998

Ledelse:
Anstein Engravslia, trener
Johnny Jensen, trener
Jonathan Orvik Giladi, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk ansvarlig
Ole Martin Viken, fysisk ansvarlig
Sindre Y. Walstad, målvaktressurs

Uttak juniorlandslaget – LM 96

Målvakter:
Robin Paulsen Haug, St. Hallvard (født 01.09.98) (kamper/mål 022/000)
Marcus Rasch, Falk SK (04.11.96) (000/000)
Karl-Henrik Stenkjær, Nøtterøy Håndball Elite (03.06.96) (019/000)

Utespillere:

Fredrik Løvberg, Bækkelaget Håndball Elite (03.03.97) (018/052)
Marius Galta Ferkingstad, FyllingenBergen (29.09.96) (025/053)
Thomas Solstad, Halden IL Topphåndball (26.02.97) (026/047)
Aksel Horgen, Haslum IL (29.05.96) (057/165)
Tormod Hauane, Falk SK (30.04.97) (042/116)
Håkon André Pettersen, Lillestrøm Topphåndball (06.02.96) (027/025)
Eirik Köpp, Haslum HK (10.01.96) (058/246)
Magnus Abelvik Rød, Bækkelaget Håndball Elite (07.07.97) (045/172)
Simen Schønningsen, Haslum IL (21.02.96) (051/217)
Sander Andreassen Øverjordet, Haslum IL (08.04.96) (027/044)
Magnus Fredriksen, Falk SK (24.05.97) (026/068)
Tom Kåre Svegård Nikolaisen, Kolstad Håndball (29.12.97) (004/000)
Fredrik Svendsen, Falk SK (26.04.96) (000/000)
Sindre André Aho, ØIF Arendal (20.07.97) (043/112)
Kevin Maagerø Gulliksen, Bækkelaget Håndball Elite (09.11.96) (038/087)

Reserver:
Sean Kelly, Kolstad Håndball (23.01.96) (006/000)
Martin Tangvik, Kolstad Håndball (27.02.96) (000/000)
Jesper Oliver Hagen, Drammen HK (15.03.97) (000/000)
Eirik Hybertsen, Haslum IL (17.09.96) (003/003)
Benjamin Hallgren, Follo HK (06.05.96) (000/000)
Lasse Larsen Thorsbye, Drammen HK (30.09.97) (051/065)
Jørgen Jansrud, Elverum Håndball (23.07.96) (044/064)
Jørgen Landgraff Vegsund, Sandefjord Håndball (12.04.96) (000/000)

Ledelse:
Jonas Wille, trener
Joar Gjerde, trener
Tom Erik Riis, fysioterapeut
Sindre Walstad, målvaktsressurs
Ole Martin Viken, fysisk ansvarlig
Håkon Halvorsen, fysisk ansvarlig

Uttak rekruttlandslaget:

Målvakter:
Kristian Sæverås, Bækkelaget HB Elite (født22.06.96)
Kristijan Jurisic, FyllingenBergen (06.09.95)

Utespillere:

Lasse Balstad, Kolstad Håndball (13.01.94)
Mishels Liaba, Kolstad Håndball (13.09.95)
Erik T. Toft, Elverum Håndball (14.11.92)
Mario Matic,FyllingenBergen (23.07.94)
Vetle Eck Aga, Bodø HK (04.10.93)
Henrik Bielenberg, Bodø HK (07.05.94)
Endre Langaas, Bodø HK (05.10.91)
Kristian Rammel, Bækkelaget HB Elite (07.02.95)
Jonas Burud, Elverum Håndball (20.10.93)
Erlend Sund, Bodø HK (21.09.95)
Fredik Mossestad, FyllingenBergen (26.11.93)
Magnus Søndenå, Haslum HK (09.10.91)
Sebastian Barthold, Haslum HK (27.08.91)
André Lindboe, Elverum Håndball (24.06.88)

Ledelse:

Christian Berge, Landslagssjef
Geir Erlandsen, trener
Valery Putans, trener
Zeljko Tomac, trenerressurs
Ole Martin Viken, fysisk trener
Harald Markussen, fysioterapeut
Gry Hege Knutsen, teamadministrator


To Top
X